Willa Win

Oliwa z oliwek GIARÌ Extravergine

Oliwa z oliwek GIARÌ Extravergine

LE TERRE DEL GATTOPARDO

Oliwa z oliwek jest nieodłącznym elementem i symbolem cywilizacji śródziemnomorskiej. Ceniona od czasów starożytnych za swoje wartości odżywcze i bogactwo uzdrawiających właściwości.

Gaje oliwne Le Terre del Gattopardo dostarczają oliwy najwyższej jakości. Wszystkie procesy produkcyjne przebiegają zgodnie z tradycyjnymi metodami - jak np. ręczny zbiór oliwek, tak by nie uszkodzić drzew i owoców. Klimat jest niezwykle sprzyjający wegetacji upraw, które osiągają tu niepowtarzalny smak i zapach.

Oliwa z oliwek GIARÌ Extravergine

Region: Sycylia, Valli Trapanesi DOP
Odmiany: Nocellara, Biancolilla, Cerasuola

Oliwki, bezpośrednio po zerwaniu z drzew, są wyciskane starannie przez olejarzy według tradycyjnych receptur. Oliwa GIARÌ  ma barwę zielonkawą ze złotymi refleksami. Zachwyca   mocnym i jednocześnie delikatnym smakiem. Produkt ten skierowany jest do odbiorcy wymagającego i dbającego o zdrowie. Znakomicie służy jako przyprawa do sałatek, do potraw gorących, do smażenia i również sama - ma swój charakter, wyrazisty smak i aromaty słonecznej Sycylii.

Galeria


Nasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie