Doradztwo

Nasz Sommelier znajdzie coś odpowiedniego do wybranej kategorii tematycznej - może doradzić wino do właściwej potrawy, okazji, pory roku, pogody - w zależności od Państwa nastroju.

Taka jest właśnie jego rola - znaleźć właściwe połączenie: człowiek - wino - potrawa - okazja! Do tego znajdzie się również eleganckie opakowanie - jeśli ma to być prezent - może też coś słodkiego.

W naszej firmie służymy pomocą w stworzeniu wyjątkowego podarunku, na szczególne okazje.

Wszystkie wina, które Państwu dostarczamy przechowywane są w klimatyzowanych pomieszczeniach z zachowaniem odpowiedniej dla nich temperatury.

Zamówienia są wysyłane w systemie kurierskim w ciągu 24 h, a w Lublinie dostarczamy je nawet do godziny! Zamówienia proszę składać w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy!

Zanim zamówisz wino na wesele zastanów się nad kilkoma aspektami:

✅ Określ swój budżet jaki możesz/chcesz przeznaczyć na wino i określ ilu gości zapraszasz
✅ Zadbaj o wydrukowanie próbnej wersji menu z jedzeniem, łatwiej będzie dobrać do tego selekcję win. Nawet jeśli będzie tylko jedno wino białe i czerwone.
✅ Udaj się do nas lub napisz maila, nie bój się, profesjonalnie udzielimy Ci fachowych porad.
✅ Zdecyduj czy chcesz serwować tylko wino czy również mocny alkohol na swoim przyjęciu, może to wpłynąć na zamawianą ilość trunków.
✅ Pamiętaj, że dobre wino nie musi być drogie. W naszych sklepach znajdziemy wina w takich samych cenach co w supermarketach.
✅ Atutem zakupów w naszych sklepach jest bez wątpienia BEZPŁATNA porada i oferta uszyta na miarę Twoich oczekiwań. Dodatkowo jak okaże się, że zamówiłeś za dużo wina, możesz ustalić zwrot niewykorzystanych win z nieuszkodzoną banderolą.
✅ Możesz zrobić spersonalizowaną etykietę na butelkę, np. z datą ślubu i Waszymi imionami.
✅ Nie bój się win w kartonach i z zakrętkami. Przy dużej liczbie gości to świetne rozwiązanie.
✅ Umów się na degustację przed zakupem, aby mieć pewność, czy wina spełniają Twój wymóg jakościowy.
❌ Im starsze wino tym lepsze, to jeden z NAJGORSZYCH mitów winiarskich. Zapytaj sommeliera o radę, nie kupuj win kilkuletnich jeśli nie posiadasz wiedzy winiarskiej.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.