Nasze projekty

Marcin Wójcik i jego "Bardzo dobra wina "
00:01:38

Uważamy, że nie można trwać w jednym miejscu,

to co nas napędza, to są nasze pomysły,

które zamieniamy na projekty

i je realizujemy...

 

Realizujemy i włączamy się w różne projekty winiarskie, gastronomiczne, artystyczne czy muzyczne.

Każda z tych dziedzin może swobodnie łączyć się z winem :)

Jednym z naszych najważniejszych projektów jest budowanie fantastycznych realacji z naszymi Klientami indywidualnymi, przyjaciółmi od wina i to dla nich realizujemy go każdego dnia od czerwca 2009 roku.

Coroczne CZERWCOWE wspólne świętowanie
Dzień Otwartej Butelki
Dzień Otwartej Butelki 2023 - "Tytonie" Nasze nowe miejsce!
00:01:30
... DOB 2019 r. to wydarzenie dla naszych klientów indywidualnych
00:02:16

Winnica Pasjonata, wspólny projekt...

 

Jeśli coś powstaje z zainteresowania i miłości do wina, 

to zobaczcie jak wygląda winnica położona w Małopolskim Przełomie Wisły.

 

Winogrodnicy Małgorzata i Krzysztof Łopatek wraz z synem Pawłem stworzyli winnicę o nazwie Pasjonata. Położona jest w miejscowości Stara Wieś, obok Końskowoli. W roku 1997 zostały posadzone pierwsze krzewy na potrzeby produkcji szkółkarskiej, którą zresztą do dzisiaj prowadzą sprzedając sadzonki różnych szczepów winogron innym zapalonym winiarzom.

W 2005 roku podjęli decyzję o założeniu winnicy i produkcji wina. 8 lat później winnica została poszerzona o działkę położoną w Lesie Stockim i dzisiaj ich areał zasadzony winogronami przekroczył 2 ha a wkrótce mają być kolejne.

Jako Willa Win włączyliśmy się w ten projekt w maju 2019 r. To była dobra decyzja! Teraz możemy wykorzystywać nasze doświadczenie nie tylko w sprzedaży gotowych win, ale aktywnie uczestniczymy razem z naszymi winiarzami w ich tworzeniu.

To fantastyczne doświadczenie!

Opracowaliśmy razem cały projekt tj. nowe butelki, owijki, etykiety i w ten sposób Winnica Pasjonata zagościła w restauracjach i hotelach w całej Polsce, a także w niektórych krajach Europy.

Mamy wspólny sukces!

Ale....., możliwości jest jeszce bardzo dużo i pomysłów także. Wkrótce o nich usłyszycie.

 

Wina, które tworzymy z zaangażowaniem.
00:06:37
Winnica Pasjonata
00:04:35
Rześki Poranek

Szczepy: 90% Seyval Blanc, 10% Jutrzenka 

Wino o jasnosłomkowym kolorze. W nosie aromaty pieczonych jabłek i dojrzałej gruszki.  W ustach otwiera się nutą jabłek i brzoskwiń – wyrazisty owocowy charakter. Zbalansowana kwasowość ze świeżym finiszem. Fantastyczne na dobry początek weekendu  :) Znakomite w połączeniu z sałatkami, kurczakiem, z rybą i owocami morza.

Letni Wieczór

Szczepy: 100% Jutrzenka

Wino o jasnej słomkowej barwie. W nosie dominuje dojrzały grejpfrut, cytrusy i delikatne egzotyczne tony. W ustach natomiast otwiera się dojrzałą gruszką, pieczonym jabłkiem. Smak długi przyjemnie podkreślony słodyczą, zbalansowany subtelną kwasowością. Wino znakomite do deserów owocowych, szczególnie do szarlotki z lodami.

Dobry Rok

Szczepy: 100% Hibernal

Białe wino wytrawne o intensywnym zapachu czarnego bzu, mirabelek, w tle delikatne aromaty kwiatów polnych i ziół. W ustach cytrusowe z żywiołową kwasowością i mineralnym podbiciem. Wina bardzo dobre jako aperitif.

Smak Lata

Szczepy: 75% Rondo, 25% Medina 

Różowe wino z delikatną wytrawnością. W nosie wyraźne nuty poziomek i truskawek ze śmietanką. W ustach przyjemnie lekkie, świeże i owocowe. Znakomite jako aperitif, do sałatek i warzyw, do białych mięs, ryb i owoców morza.

Słoneczne Popołudnie

Szczepy: 90% Regent, 10% Jutrzenka

Wino o barwie głębokiej czerwieni z fioletowym refeksem. W nosie wyczuwalne dojrzałe owoce leśne z migdałową nutą. W ustach pełne owocu z mocno jagodowym akcentem. Wino lekkie ze średnim fniszem, znakomicie współgra z daniami na bazie delikatnych mięs, ryżu, makaronów, pieczonych warzyw i grzybów.

 

Noc Marzeń

Szczepy: 85% Regent, 15% Cabernet Cortis 

Wino o ciemnowiśniowej, głębokiej barwie. Wyczuwalne aromaty dojrzałych czarnych wiśni i śliwek. Wino było starzone 8 miesięcy w beczkach z dębu fransuskiego. W tle nuty czekolady, wanilii i migdałów. Na podniebieniu owocowe, z ułożonymi, krągłymi taninami. Idealne do spędzania wspólnych wieczorów z przyjaciółmi :)

 

 

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.