O nas

Wywiad z naszym Przyjacielem Davidem Niewoudt
właścicielem winnicy Cederberg w RPA
willa win_ak40_pl_ang.pdf
pobierz

Kim jesteśmy?

Willa Win....., lubimy i pijemy wino  :)

Willa Win to rodzinna firma z Lublina, która została założona w czerwcu 2009 roku. Od początku swego istnienia firma dostarcza wina do hoteli, restauracji i kawiarni w całej Polsce. Stworzyliśmy firmę, której głównym celem do dzisiaj jest współpraca z branżą HoReCa, ale kilka lat temu nasi klienci indywidualni zainspirowali nas do powołania nowej inicjatywy pod nazwą Moje Wino.

W 2019 r. podjęliśmy ścisłą współpracę z Włoskim Międzynarodowym Instytutem Kulinarnym ICIf . Jesteśmy wyłącznym przedstawicielstwem szkoły w Polsce. Ta współpraca dostarcza nam i naszym kontrahentom nowych doświadczeń i wiedzy, także tej kulinarnej. 

Współpracujemy z miejscami, gdzie synergia pomiędzy winem i jedzeniem jest istotą biznesu. Doświadczenia zdobywamy na różnych wyjazdach enologicznych, targach winiarskich czy też na konkursach kulinarnych. Wspomagamy swoich klientów min.: projektując karty win, oferując profesjonalne szkolenia kelnerskie, kolacje degustacyjne czy też organizując eventy winiarskie.

Wprawadzamy nowe rozwiązania do sprzedaży win restauracjach, czy to dotyczące samych szkoleń, czy też poprzez pokazanie innowacyjnego sprzętu do obsługi wina, którego celem jest minimalizacja strat.

Posiadamy wypracowane własne portfolio ponad 300 rodzajów wina, które sami importujemy z całego świata, nie jesteśmy pośrednikiem. Wszystkie winnice, które dostarczają nam wino są małymi producentami, gdzie winiarstwo zrodzone jest z pasji, a metody uprawy są ekologiczne.

Nasze zainteresowania winem poszerzyliśmy także o wiedzę enologiczną i winogrodnictwo. Razem z naszym Partnerem Krzysztofem Łopatkiem rozwijamy Winnicę Pasjonata (region: Małopolski Przełom Wisły). Tworzymy wina, które już dzisiaj zanalazły szerokie uznanie wśród  konsumentów nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Od stycznia 2023 r. uruchomiliśmy nową możliwość, która ma za zadanie wspierać nasz rozwój. Powołaliśmy do życia nowy podmiot Willa Win Import sp. z o.o. - SKŁAD PODATKOWY. 

W Willi Win do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z szacunkiem.  Mamy plan, aby korzystając z naszej wiedzy rozwijać się dynamicznie i budować dobre relacje z naszymi Partnerami.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zarząd Willa Win

Świętujemy nasze 10 lat! X.2019 r.
Razem z Davidem Nieuwoudt winemakerem z winnicy Cederberg
Uroczysta kolacja
00:04:31
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.