Nasz Zespół

Rynek HoReCa

Cezary Jarocki sommelier, członek zarządu ds. rynku horeca
Cezary.Jarocki@willawin.pl tel.+48 721 500 300
Magdalena Kwiecień kierownik działu handlowego, koordynator transportów międzynarodowych
Magdalena.Kwiecien@willawin.pl tel.+48 783 111 666
Emilia Samólnik handlowiec, dział sprzedaży stacjonarnej, koordynator ds. sieci handlowych i hurtowni
Emilia.Samolnik@willawin.pl tel.+48 661 860 960
Nicola Dulińska handlowiec, Region Północno-Wschodni
Nicola.Dulińska@willawin.pl tel.536 268 350

Rynek Tradycyjny

Krzysztof Kwiatkowski sommelier , członek zarządu ds. współpracy z sieciami handlowymi i hurtowniami
Krzysztof.Kwiatkowski@willawin.pl tel.+48 721 500 100
Cezary Paczosa dyrektor ds. sieci handlowych i hurtowni
Cezary.Paczosa@willawin.pl tel.+48 531 332 433

Rynek Detaliczny

Anna Jarocka sommelier, zarządzająca projektem Moje Wino oraz działem B2B
Anna.Jarocka@willawin.pl tel.+48 508 111 015
Paulina Drążek dział detalu/ B2B/ barista
mojewino@willawin.pl tel.504 148 188
Aneta Ziętkowska social media, dział Moje Wino i B2B
Aneta.Tyczynska@willawin.pl
Piotr Kwiatosz szef kuchni, właściciel restauracji "Chapter ONE"
Wojtek CARLOS Wojtkowiak szef kuchni, doradca ds. zakupu produktów delikatesowych, projekt Willa Win od Kuchni
Wojtek.Wojtkowiak@willawin.pl

Rynek mocnych alkoholi

Norbert Chomiuk barman, eventy z Mojito Bar
Mojitobarlublin@gmail.pl tel.+48 695 001 113

Wsparcie logistyczne

Mateusz Morszczyzna kierownik magazynu
logistyka@willawin.pl tel.+48 781 300 850

Wsparcie finansowe

Adam Jarocki sommelier, członek zarządu ds. celno-skarbowych, dział prawny
Adam.Jarocki@willawin.pl tel.508111013
Katarzyna Pylak główna księgowa
Katarzyna.Pylak@willawin.pl

Wsparcie graficzne

Dominika Mamcarz - Kowalska grafik, @burgundcreations - projektant graficzny
Dominika@printma.pl
Aleksandra Kmieć grafik
Aleksandra.Kmiec@willawin.pl
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.