Nasz Zespół

Rynek HoReCa

Cezary Jarocki sommelier, członek zarządu ds. rynku horeca
Cezary.Jarocki@willawin.pl tel.+48 721 500 300
Magdalena Kwiecień handlowiec, dział sprzedaży stacjonarnej, koordynator transportów międzynarodowych
Magdalena.Kwiecien@willawin.pl tel.+48 783 111 666
Karolina Iwaszczuk handlowiec, dział sprzedaży stacjonarnej, specjalista ds. alokacji i zapasów magazynowych
Karolina.Iwaszczuk@willawin.pl tel.+48 601 660 060

Rynek Tradycyjny

Krzysztof Kwiatkowski sommelier , członek zarządu ds. współpracy z sieciami handlowymi i hurtowniami
Krzysztof.Kwiatkowski@willawin.pl tel.+48 721 500 100
Cezary Paczosa dyrektor ds. sieci handlowych i hurtowni
Cezary.Paczosa@willawin.pl tel.+48 531 332 433

Rynek Detaliczny

Anna Jarocka sommelier, zarządzająca projektem Moje Wino oraz działem B2B
Anna.Jarocka@willawin.pl tel.+48 508 111 015
Aneta Ziętkowska social media, dział Moje Wino i B2B
Aneta.Tyczynska@marketingandmore.com
Wojtek CARLOS Wojtkowiak szef kuchni, ambasador certyfikatu jakości QAFP, doradca ds. zakupu produktów delikatesowych
marketing@willawin.pl

Dywizja twardych alkoholi

Ariel Kleszowski sommelier, koordynator ds. mocnych alkoholi
info@dobrytrunek.pl tel.+48 573 527 253
Norbert Chomiuk barman, koordynator eventów Mojito Bar
Mojitobarlublin@gmail.pl tel.+48 695 001 113

Wsparcie logistyczne

Sylwester Parada kierownik magazynu, koordynator transportów krajowych
logistyka@willawin.pl tel.+48 781 300 850
Mateusz Filipczuk magazynier
logistyka@willawin.pl tel.+48 781 300 850

Wsparcie finansowe

Adam Jarocki sommelier, członek zarządu ds. celno-skarbowych, dział prawny
Adam.Jarocki@willawin.pl tel.508111013
Katarzyna Pylak główna księgowa
Katarzyna.Pylak@willawin.pl
Radosław Chabros asystent głównej księgowej
Radoslaw.Chabros@willawin.pl

Wsparcie graficzne

Dominika Mamcarz - Kowalska grafik, @burgundcreations - projektant graficzny
Dominika@printma.pl
Aleksandra Kmieć grafik
Aleksandra.Kmiec@willawin.pl
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.