Nasz Zespół

Dział HoReCa

Paweł Kosiorek sommelier, koordynator ds klientów HoReCa, Warszawa, woj. mazowieckie, podlaskie, Warmia i Mazury
Pawel.Kosiorek@willawin.pl tel.+48 661 860 960
Kajetan Zalewski sommelier, koordynator ds klientów HoReCa, Kraków, region południe
Kajetan.Zalewski@willawin.pl tel.+48 730 500 415
Adam Jarocki Sommelier, koordynator ds klientów HoReCa, woj. łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie
Adam.Jarocki@willawin.pl tel.508111013
Cezary Jarocki sommelier, dyrektor zarządzający ds. rynku horeca
Cezary.Jarocki@willawin.pl tel.+48 721 500 300
Magdalena Kwiecień handlowiec, dział sprzedaży stacjonarnej, koordynator transportów międzynarodowych
Magdalena.Kwiecien@willawin.pl tel.+48 783 111 666
Karolina Iwaszczuk handlowiec, dział sprzedaży stacjonarnej, specjalista ds. alokacji i zapasów magazynowych
Karolina.Iwaszczuk@willawin.pl tel.+48 601 660 060

Rynek Tradycyjny

Krzysztof Kwiatkowski sommelier, dyrektor ds. współpracy z sieciami handlowymi i hurtowniami
Krzysztof.Kwiatkowski@willawin.pl tel.+48 721 500 100

Dział Detalu

Anna Jarocka sommelier, zarządzająca projektem Moje Wino oraz działem B2B
Anna.Jarocka@willawin.pl tel.+48 508 111 015

Wsparcie logistyczne i finansowe

Sylwester Parada kierownik magazynu, koordynator transportów krajowych
logistyka@willawin.pl tel.+48 781 300 850
Katarzyna Pylak główna księgowa, dział finansowy
katarzyna.pylak@willawin.pl
Dominika Mamcarz - Kowalska grafik, @burgundcreations - projektant graficzny
dominika@printma.pl tel.+48 601 801 545
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.