Willa Win

HoReCa

Szanowni Państwo!

W imieniu Firmy Willa Win mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę skierowaną do Klientów HoReCa. Willa Win jest niezależnym, bezpośrednim importerem i dystrybutorem win w Polsce. Importujemy wina z Afryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Ameryki Południowej: Argentyny i Chile, jak również z Europy. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce wielu znakomitych producentów.

Nasz unikatowy model biznesowy oznacza, iż wina importowane przez Willa Win dostępne są wyłącznie za naszym pośrednictwem lub w restauracjach i hotelach na terenie kraju.

Tak wysoki stopień ekskluzywności produktów, przy jednocześnie bardzo atrakcyjnych cenach spowodował, iż wina z portfolio Willa Win zdobywają uznanie wśród klientów branży gastronomicznej.

Jesteśmy gotowi służyć Państwu naszymi winami i wiedzą wykorzystując wieloletnie doświadczenie i rozbudowane kontakty w świecie win. Z przyjemnością przystąpimy do szczegółowych rozmów na temat możliwości i zakresu współpracy.

Od ponad 4 lat Willa Win dostarcza wina do najlepszych restauracji i hoteli w Polsce. Dzięki systematycznym szkoleniom, a także doborze właściwych win do menu pomogliśmy wielu naszym Klientom znacząco zwiększyć poziom sprzedaży wina i dochody z tego tytułu. W przeciwieństwie do wielu innych firm winiarskich dotrzymaliśmy obietnicy i w dalszym ciągu dostarczamy wina przeznaczone jedynie dla sektora HoReCa, które są niedostępne w popularnych punktach sprzedaży, takich jak sklepy nocne czy też stacje benzynowe.

Nasz nowy katalog oferuje ponad 190 win z 11 państw. Został on przygotowany w oparciu o odnoszący sukcesy i przyjazny dla Klienta schemat poprzednich katalogów, do którego wprowadziliśmy kilka ulepszeń. Lista win jest zorganizowana w oparciu o podział na kraje, a następnie według cen poczynając od najniższych. Dodatkowo, na stronie nr 44 znajdą Państwo wybór win w cenie poniżej 30 zł, które w naszej ocenie są najlepszą na rynku propozycją, zarówno jeżeli chodzi o jakość, jak i relację jakości do ceny.

Gwarancja jakości

Willa Win działa w oparciu o własne, wysokie standardy doboru dostawców i poszczególnych win z ich ofert. Współpracując z Willą Win mają Państwo pewność, że każde z win znajdujących się w naszej ofercie zostało sprawdzone i zaaprobowane przez naszych ekspertów. W związku z tym, w przypadku gdy jakość któregokolwiek z nabytych win nie jest zadowalająca z przyczyn obiektywnych, zobowiązujemy się do jego wymiany. Jakiekolwiek reklamacje związane z obsługą i jakością produktów oferowanych przez Willę Win są rozpatrywane w najkrótszym możliwym terminie.

Czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny dla zamówień złożonych przed godziną 15:00. Zamówienia złożone po godzinie 15:00 będą realizowane w ciągu 48 godzin od momentu ich otrzymania. Zamówienia realizowane są w dni robocze. Wyjątki stanowią zamówienia nietypowe, realizowane po uprzednim uzgodnieniu specjalnego trybu realizacji z Przedstawicielem Handlowym.

Marketing

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług stworzyliśmy kompleksowy program wsparcia marketingowego ukierunkowanego promocję i zwiększenie sprzedaży wina w Państwa obiekcie poprzez:

 • przygotowanie indywidualnego projektu karty win wg Państwa oczekiwań
 • wprowadzenie w porozumieniu z Państwem okresowych akcji promocyjnych takich jak - promocje stolikowe „wino miesiąca”, promocje wyeksponowane na plakatach, etc.
 • przygotowanie indywidualnego projektu etykiety dla marki własnej wina

Wspieramy naszych stałych klientów od strony technicznej, zapewniając odpowiednie wyposażenie do właściwego podawania wina, takie jak:

 • szkło
 • zapaski dla personelu
 • trybuszony
 • lodówki na wina
 • regały na wino
 • beczki po winie  i skrzynki drewniane po winie jako element dekoracji
   

Szkolenia

Dla kadry naszych Partnerów, kelnerów i menedżerów, Willa Win prowadzi profesjonalne szkolenia, o programie przystosowanym do specyfiki i potrzeb pracowników w branży gastronomicznej. W zależności od wymagań obejmują one niezbędne do wykonywania zawodu podstawowe informacje z zakresu wiedzy fachowej i wzbogacone o informacje na temat producentów i ich win. Szkolenia bezpośrednio wpływają na poprawę jakości obsługi gości i wzrost ich satysfakcji, przez co stanowią niezbędny element każdego planu podnoszenia kwalifikacji personelu.

Willa Win przygotowała wybór certyfikowanych kursów na różnych szczeblach zaawansowania, kierowanych do somelierów, kelnerów oraz osób związanych z branżą. Profesjonalne kursy pozwalają zdobyć wysokiej jakości obszerną wiedzę oraz międzynarodowe kwalifikacje. Jesteśmy w stanie przygotować całościowy program szkoleniowy, oferując ścieżkę rozwoju od podstawowych autorskich kursów.

Dbamy również o motywację Państwa personelu poprzez programy lojalnościowe dla kelnerów.

Galeria


Nasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie