Willa Win

Kontakt

Dane adresowe

Willa Win Sp. z o.o.
ul. Nałęczowska 33A
20-701 Lublin
Sekretariat
Tel. +48 81 532 80 85
Fax +48 81 532 80 84
sekretariat@willawin.pl
 
Katarzyna Rakuś
Dział Marketingu
Mobile +48 781 500 300
marketing@willawin.pl
Dział Sprzedaży Detalicznej
Tel. +48 81 532 80 85
Fax +48 81 532 80 84
sklep@willawin.pl
Michał Czarnecki
Logistyka i Transport
Mobile +48 781 300 850
logistyka@willawin.pl
Ewelina Zawadzka
Menadżer ds. klientów HoReCa
Mobile +48 721 500 660
Tel/fax +48 81 532 80 84
willawin@willawin.pl
zamowienia@willawin.pl
Anna Jarocka
Manager Commerciale Estero Responsable de commerce extérieur
Mobile +48 508 111 015
anna.jarocka@willawin.pl
 
Agnieszka Jarocka
International Relations Manager
Mobile +48 605 988 497
agnieszka.jarocka@willawin.pl
 
 
Aneta Abramek
Specjalista ds. klientów HoReCa
Mobile +48 601 660 060
aneta.abramek@willawin.pl
 
Sebastian Warpas
Koordynator ds. klientów HoReCa
Region Północ
Menadżer ds. Szkoleń
Mobile +48 665 670 970
sebastian.warpas@willawin.pl
Paweł Dyba
Koordynator ds. klientów HoReCa
Region Południe
Mobile +48 661 860 960
pawel.dyba@willawin.pl
Szybki kontakt

Jeżeli potrzebujesz szybkiego kontaktu, skorzystaj z zamieszczonego poniżej formularza. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe.

Zobacz, jak do nas dojechać


Nasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie