Willa Win

Manufaktura Wina

Miło nam poinformować wszystkich miłośników wina o nowym projekcie, który działa od czerwca bieżącego roku. Willa Win Spółka z o. o. w swoją VI rocznicę działalności jako lubelska firma, która powstała z pasji do cudownego trunku jakim jest wino i z zauroczenia całym światem winiarskim, powołała do życia Manufakturę Wina.

               Tą nową inicjatywą chcemy gromadzić ludzi, którzy pragną pogłębiać razem z nami wiedzę winiarską w stopniu podstawowym lub wyższym, dzielić się nią, spotykać się z innymi środowiskami powiązanymi tematycznie. Naszą uwagę skupimy na praktycznych umiejętnościach związanych m.in. z enologią, wiedzą kulinarną i pogłębianiem znajomości wielu kultur i krajów.

               Przystępując do naszej inicjatywy, możecie stać się uczestnikami „Manufaktury Wina”  i otrzymacie specjalnie stworzoną kartę, którą chcemy wyróżnić się w naszym lokalnym, lubelskim środowisku jako Ci, którzy wino traktują poważnie a spędzanie czasu w jego towarzystwie i wśród przyjaciół - jako wielką przyjemność!

               Przynależność do Manufaktury Wina, to także rozwijające się korzyści w postaci rabatów, stały dopływ informacji ze świata winiarskiego, regularne spotkania z winem  w zaprzyjaźnionych restauracjach, wyjazdy na szlaki winiarskie i spotkania z ludźmi związanymi głęboką pasją z tym tematem.

Bieżące informacje z działalności Manufaktury Wina znajdziecie Państwo na FB i w siedzibie naszej firmy, gdzie jest możliwość wypełnienia formularza uczestnictwa w projekcie.

 

REGULAMIN uczestnictwa w Projekcie Manufaktura Wina

TUTAJ...


Nasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie