Willa Win

Nasi partnerzy

Wszystko, czego oczekuję od wina to, aby się nim cieszyć. E.Hemingway

Dziś wino, to styl życia, styl życia, to biznes. Zachęcamy wszystkie Firmy, które chcą nawiązać współpracę, przyjaźń, chcą realizować pasję, jaką jest WINO, do kontaktu z nami.

Wino czyni cuda. Uwalnia utrudzone serca z nieznośnych ciężarów. Horacy

HoReCa

Szkoła Sommelierów

Szkoła Sommelierów to profesjonalna instytucja szkoleniowa  zajmująca się prowadzeniem kursów sommelierskich dla pracowników gastronomii, pracowników branży winiarskiej jak również miłośników wina. Szkoła prowadzi kursy wiedzy o winie najbardziej prestiżowej instytucji edukacyjnej na świecie londyńskiej Wine and Spirit Education Trust.

czytaj więcej »

Trendy Chef

WillaWin razem z Rafałem Godziemskim rozpoczyna nowy projekt Wine Studio. Będzie to już dobrze znana Kuchnia, a  teraz do tego dodamy wino.

czytaj więcej »

Biznes

Cukiernia Sowa


czytaj więcej »

Manufaktura Wina

Miło nam poinformować wszystkich miłośników wina o nowym projekcie, który działa od czerwca bieżącego roku. Willa Win Spółka z o. o. w swoją VI rocznicę działalności jako lubelska firma, która powstała z pasji do cudownego trunku jakim jest wino i z zauroczenia całym światem winiarskim, powołała do życia Manufakturę Wina.

czytaj więcej »

TravelConcierge

Willa Win podjęła współpracę z firmą TravelConcierge. Jest to biuro podróży, które specjalizuje się w organizowaniu ekskluzywnych i niepowtarzalnych podróży.

czytaj więcej »

Kobiety i Wino

Stowarzyszenie Kobiety i Wino

Stowarzyszenie Kobiety i Wino, to pierwsza  tego typu grupa zrzeszająca przedsiębiorcze kobiety chcące zwiększyć swoją wiedzę o winie. Głównymi celami stowarzyszenia są: edukacja, rozwój osobisty oraz networking.

czytaj więcej »

Nasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie