Willa Win

Oferta Willi Win

Firmy i korporacje

Szanowni Państwo!

Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie selekcjonowania i konfekcjonowania markowych win i prezentów.

Działamy już od 2009 roku, a nasze wina dostępne jedynie w restauracjach i hotelach. Rozwijamy także naszą współpracę z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi. To dla Was organizujemy degustacje win z różnych regionów świata oraz szkolenia winiarskie, gry i zabawy z winem – Wine Casino®. O tym można przeczytać na naszej stronie internetowej. W tym czasie udało nam się również przygotować katalog B2B w zakresie selekcjonowania i konfekcjonowania markowych win, oraz różnorodnych upominków.

Wiele z naszych win nagrodzono medalami na międzynarodowych konkursach i wystawach winiarskich. Jeśli myślicie Państwo o eleganckich prezentach dla swoich znajomych, współpracowników lub kontrahentów, dostarczymy Państwu wina w drewnianych skrzynkach lub ozdobnych kufrach, na których umieścimy wedle życzenia dowolny napis lub logo. Z wielka chęcią służymy radą i pomocą w tworzeniu upominków oraz realizowaniu pomysłów wychodzących poza zakres naszej oferty

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Klienci indywidualni

Już w Styczniu 2014 roku – Nasza Firma uruchomi dla klientów indywidualnych nowoczesną platformę, gdzie będą mogli państwo bezpiecznie realizować zamówienia na Swoje ulubione wina.

B2B

Obdarowywanie winem od wieków przyjęte jest na całym świecie jako gest docenienia kogoś, wyrażenia naszych uczuć czy wdzięczności. W odpowiedzi na tę potrzebę Willa Win proponuje kilka ciekawych butelek – wszystkie najwyższej jakości.

Współpracujemy tylko z winnicami oferującymi produkty jakościowe i prestiżowe – w większości jesteśmy ich jedynym przedstawicielem na polskim rynku, dlatego mają Państwo pewność, że wino zakupione u nas będzie unikatem, którego nie moż­na spotkać w żadnym supermarkecie, sklepie czy na stacji paliw.

Szkolenia i degustacje

WINO TO PASJA – każda butelka ma w sobie inną historię, to wiedza o trunku oraz o sposobach prawidłowego łączenia go z odpowiednimi potrawami. To fuzja smaków i przyjemność z ich łączenia. Nie trzeba być wielkim znawcą, żeby rozpocząć tę przygodę, ale na prawdę warto. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń i kursów winiarskich. Mamy to szczęście, że współpracujemy ze Szkołą Sommelierów z siedzibą w Krakowie, organizujemy spotkania w naszych Restauracjach i Hotelach z którymi współpracujemy. Przyjeżdżają do nas przedstawiciele winnic z całego świata i to z Nimi dla Was prowadzimy – spotkania z winem i Winemaker.

Tematyka szkoleń może być bardzo zróżnicowana – od ogólnej wiedzy o winach, przez degustację i poznanie konkretnego rodzaju win po szczegółową analizę porównawczą różnych win stworzonych
na bazie tego samego szczepu.  Dołącz do nas na Facebook  - zawsze aktualny harmonogram spotkań, lub zapisz się do naszego newslettera, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Galeria


Nasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie