Palarnia kawy Roastelier

Nasz Showroom, to nie tylko niezapomniane kolacje degustacyjne z fantastycznymi szefami kuchni i wybornymi winami.

Naszą kolejną pasją jest także KAWA! Nie można rozpocząć dnia bez pysznej, dużej kawy cappuccino czy też podwójnego espresso :)

My tak nie umiemy.

W związku z tym pojawił się nowy pomysł współpracy z firmą Nestle Professional i odpaliliśmy dla Was PALARNIĘ KAWY.

Koncept Roastelier by Nescafé to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na powtarzalne wypalanie małych partii kawy, które są podstawą do przygotowywania idealnej kawy. Dzięki technologii Roastelier, możemy zaserwować napoje na bazie najświeższych możliwie palonych ziaren, a różne profile palenia pozwalają uzyskać mnogość aromatów i smaków na bazie ziaren Arabica najwyższej jakości. Wypalone ziarna stanowią również idealną bazę do ich blendowania (tworzenia mieszanek) w celu uzyskania nowych profili sensorycznych. Wykorzystanie wysokiej jakości produktów i urządzeń, dbałość o różne aspekty przygotowania kawy i nawet najmniejsze szczegóły to składowe, dzięki którym w każdej filiżance wiele się dzieje, a kawa jest bogata w smaku i zaskoczy wielbicieli zarówno klasycznych kaw czarnych jak i miłośników kaw białych.

Roastelier to wyjątkowy piec dla miłośników kawy, dzięki któremu nasz showroom w łatwy sposób zamienił się w mikropalarnię kawy.

Każdego dnia rano o 9.00, czas na prawdziwie dobrą kawę. Tak zaczynamy pracę.
00:01:35
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.