Willa Win

Cartlidge & Browne

Cartlidge & Browne

Szczegóły winnicy

Winnica została założona w 1980 r. w Saint Helena, w Kaliforni, przez Tony’ego Cartlidge. W przeciągu ostatnich 30 lat winnica Cartlidge & Browne została doceniona przez krytyków winiarskich, między innymi Roberta Parkera, The Today Show, ale również została odkryta przez główne amerykańskie publikacje winiarskie.

Winnica korzysta z winogron z Północnego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych, co daje możliwość selekcji najlepszych gron Cabernet Sauvignon, Pinot Noir i Chardonnay z Doliny Napa i Sonoma.

Winnica Cartlidge & Browne jest znana z dobrej jakości win, łatwych do picia, w przyjaznej klientowi cenie, pijanych zawsze w dobrym towarzystwie.

Galeria winnicy

Galeria win

Informacje

Cartlidge & Browne
Region: Kalifornia
www: http://www.cartlidgeandbrowne.comNasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie