Willa Win

Cesari

Cesari

Szczegóły winnicy

W jednym z  ważniejszych regionów winiarskich we Włoszech – Wenecji Euganejskiej (VENETO) znajduje się posiadłość Cesari, która powstała w 1936 roku. Założył ją Gerardo Cesari i stworzył  styl, który do dziś jest utrzymywany i doceniany przez kolejne pokolenia. W skład posiadłości wchodzą dwie odrębne winnice – jedna w Weronie, a druga w Bresci. Charakterystyczna dla tego regionu nazwa pojawiająca się na wielu etykietach to VALPOLICELLA. Dotyczy zarówno subregionu, na którym znajdują się uprawy, jak również  kupażu podstawowych szczepów z Wenecji Euganejskiej: corvina, rondinella i molinara.

Dziś winnica dokłada wszelkich starań, by ich wina były dostrzegane zarówno wśród win włoskich jak i światowych. Ich prestiżowa linia win Amarone zdobywa co roku najwyższe uznanie w rankingach międzynarodowych.

Galeria winnicy

Informacje

Cesari
Region: Veneto
www: http://www.cesariverona.itNasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie