Willa Win

Château Puynormond

Château Puynormond

Szczegóły winnicy

Powstała jeszcze w XIX w., ale w rękach rodziny Lamarque jest od 1923r. przetrwała ciężkie czasy wojny i nieustannie pracowała na swój obecny sukces. Od 2000r. kieruje nią czwarte pokolenie Lamarque. Od tego momentu zaczął się również proces unowocześniania produkcji win, który bardzo podniósł ich jakość. Dziś wina z Château Puynormond są odnotowywane w prasie branżowej, przewodnikach winiarskich i na przeglądach międzynarodowych zdobywają medale.

Ta bordoska winnica mieści się w gminie Montagne w tak zacnym sąsiedztwie Saint-Emilion i Pomerol. Posiadłość obejmuje 13 ha ziem głównie gliniasto-wapiennych o wystawie południowej i południowo-wschodniej, gdzie 90% upraw to Merlot, a 10% to Cabernet Franc.

Galeria winnicy

Galeria win

Informacje

Château Puynormond
Region: Montagne
www: http://www.chateau-puynormond.comNasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie