Willa Win

Contarini

Contarini

Szczegóły winnicy

Lokalizacja winnicy jest niezwykle korzystna i od wieków dedykowana uprawie winorośli. Alpy chronią okolice Treviso przed zimnymi wpływami z północy, a ciepła adriatycka bryza łagodzi klimat. Do tego terroir – podłoże i ukształtowanie powierzchni, składają się na wielki sukces tych okolic w produkcji wyśmienitych win.

Winnica Contarini powstała w okolicach Conegliano – miasta, w którym znajduje się jeden z najstarszych ośrodków badań enologicznych. Dlatego cały proces produkcyjny jest tu zawierzony najwyższej jakości technologiom, dokładnie śledzony na każdym etapie i doprowadzony do perfekcji. Duszą wszystkich win jest szczep Prosecco.

Galeria winnicy

Informacje

Contarini
Region: Treviso
www: http://contarinivini.itNasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie