Willa Win

Alsace Frey-Sohler

Alsace Frey-Sohler

Szczegóły winnicy

Alzacka winnica położona jest na terenach granitowych o podłożu niezbyt głębokim. Wszystkie uprawy umiejscowione są na wzgórzu Rittersberg i w jego okolicy. To szczególne podłoże ma właściwość magazynowania ciepła i ogrzewa się bardzo szybko. Ziemia nie jest zbita, ma lekką, porowatą strukturę, co samoistnie wpływa na ograniczenie plonu oraz umożliwia roślinom kondensację aromatów w miąższu winogron. Winorośl rozwija się na skale macierzystej.

Klimat również wspiera właściwy rozwój winorośli – jest to strefa gorąca i sucha, sprzyjająca roślinności śródziemnomorskiej.

Winnica Frey-Sohler od wielu lat otrzymuje złote medale na międzynarodowych konkursach we Francji w Strasbourgu i w Colmar dla win  na bazie szczepów:  Riesling, Gewurztraminer i Sylvaner.
 

Galeria winnicy

Informacje

Alsace Frey-Sohler
Region: Alzacja
www: http://www.frey-sohler.comNasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie