Willa Win

Girard

Girard

Szczegóły winnicy

Założona w 1975 roku winnica Girard miała za zadanie tworzenie win odzwierciedlających unikatowy charakter terroir Doliny Napa (Napa Valley). Skupienie pod własną nazwą najlepszych winnic w regionie i dopasowanie do ich terroir odpowiednich szczepów winorośli spowodowało że marka Girard to w tej chwili synonim jakości w Dolinie Napa. Winemaker Marco DiGiulio jest związany z winnicą Girard od 1999r a jego największym osiągnięciem jest wyprodukowanie Cabernet  Sauvignon które uzyskało 98pkt w skali Roberta Parkera.

W winiarni Girard stosowane są zarówno tradycyjne jak i nowoczesne metody wiwifikacji w zależności od produkowanego typu wina. Winogrona są zbierane ręcznie, potem sortowane w piwnicach o określonej temperaturze dla zachowania ich najlepszej jakości. Wina fermentują w małych beczkach co pozwala na podjęcie jak najlepszej decyzji w sprawie kupażu poszczególnych szczepów. Girard posiada cztery różne piwnice o różnej temperaturze przechowywania poszczególnych rodzajów wina.  Jest to jedna z najnowocześniej wyposażonych winnic w Dolinie Napa, słynąca z produkcji win subtelnych i eleganckich.

Galeria winnicy

Galeria win

Informacje

Girard
Region: Kalifornia
www: http://www.girardwinery.comNasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie