Willa Win

Kunde

Kunde

Szczegóły winnicy

Winnica Kunde jest usytuowana w Kaliforni, w Dolinie Sonoma ( Sonoma Valley). Została założona przez Louisa Kunde w 1904r . Od pokoleń jego synowie, wnuki i prawnuki zajmują się winogrodnictwem i produkcją wina dla Kunde Family Estate. Rodzina Kunde jest zaangażowana w program ochrony środowiska i ziem winnic ( Certified California Sustainable Winegrowing).

Winnica Kunde to 280 hektarów winorośli różnych szczepów posadzonych na glebie wulkanicznej co sprzyja produkcji win klasy premium. Winemakerem jest Zach Long, zdobywał on doświadczenie w winnicach Bordeaux, Nowej Zelandii i USA, Napa Valley. Jest absolwentem University of California, wydział winogrodnictwa i enologii.

Każdy punkt produkcji wina jest kontrolowany, a fakt że wino jest butelkowane w winnicy sprzyja tworzeniu jakościowego wina docenianego zarówno w USA jak i na całym świecie.

Galeria winnicy

Galeria win

Informacje

Kunde
Region: Kalifornia
www: http://www.kunde.comNasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie