Willa Win

Marques de Arviza

Marques de Arviza

Szczegóły winnicy

Winnica jest usytuowana w sercu regionu Rioja, w mieście Fuenmayor, około 10 km od Logrono które jest stolicą regionu la Rioja. Winnica Marques de Arviza powstała w 1874r co czyni ją drugą najstarszą winnicą w regionie. Winiarnia powstała ponad starożytnymi piwnicami i tunelami których powstanie datuje się na 16 wiek. Dzisiejszy właściciel odrestaurował winiarnię zgodnie z dziedzictwem architektonicznym regionu.

Winnica położona w dolinie Ebro posiada mikroklimat kontynentalny z wpływami śródziemnomorskimi . Na 38 hektarach uprawiane są szczepy Tempranillo, Granacha i Graciano.

Dzisiejsza winnica Marques de Arviza to rodzinne przedsięwzięcie które dzięki doświadczeniu starszych pokoleń oraz poświęceniu i ciężkiej pracy młodych, sprawia że winnica produkuje eleganckie wina z intensywnym bukietem aromatów.

Galeria winnicy

Galeria win

Informacje

Marques de Arviza
Region: Rioja
www: http://www.marquesdearviza.esNasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie