Willa Win

Vistalba

Vistalba

Szczegóły winnicy

Winnica Bodega Vistalba Carlosa Pulenty powstała w 2002 roku na rodzinnej farmie w Vistalba ( Lujan de Cuyo). Styl architektoniczny budynków winiarni to ,Criollo’ wpasowujący się idealnie w terroir Mendozy. To tutaj Carlos Pulenta rozpoczął swoje przedsięwzięcie mając ze sobą dorobek swoich przodków, doświadczenie i wiedzę o tradycyjnych metodach winifikacji, angażując członków swojej rodziny, doradców oraz profesjonalnych enologów. Winnica jest położona na 58 hektarach.

Winiarnia została zaprojektowana w taki sposób aby siła ciążenia zastępowała pracę pomp. Carlos Pulenta sam zaprojektował zbiorniki fermentacyjne posiadające na swych wewnętrznych ścianach rury które cyrkulując zimną lub ciepłą wodę zmieniają temperaturę fermentujących winogron przez co moszcz dostaje dodatkową oksydację. W sercu winiarni znajduje się podziemna piwnica  o stałej temperaturze i wilgotności w której leżakuje wino zarówno w beczkach dębowych jak i w butelkach.

Galeria winnicy

Galeria win

Informacje

Vistalba
Region: Mendoza
www: http://www.carlospulentawines.comNasze winnice

Monte la ReinaCederbergChâteau PuynormondDomanie Seguinot-BordetChâteau La GorceMonte da PenhaPalacio De BornosCartlidge & BrowneCesariGianni GagliardoBodegas BalbasWillunga 100GirardVistalbaKundeSeñorío de OtazuAlsace Frey-SohlerStep RDMinkov BrothersContariniBeau MistralMoët Hennessy Polska sp. z o.o.ParatóMarques de ArvizaCaruso & MininiWinnica SandomierskaDomaine Albin JacuminSanta LuciaNarrow ValleyDom PerignonMoët & ChandonVeuve Cliequot

Zapisz się do
naszego newslettera
Napisz do nas! +48 81 532 80 85 KONTAKT

WillaWin

Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat?

TakNie